Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası Betgram ve yan kuruluşları için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Gizlilik Politikasının amacı, Betgram’ın mobil uygulamalarını, oyunlarını, üçüncü taraf sosyal ağ hizmetleri, sosyal medya sayfaları veya web sitelerimizde sunulan hizmetler veya yetkililerden edinebileceğimiz bilgileri açıklamaktadır. Ayrıca bu bilgileri nasıl kullanabileceğimiz, bu bilgileri kimseye ifşa edip etmeyeceğimiz ve bu bilgileri kullanımımızla ve düzeltme yeteneğinizle ilgili sahip olduğunuz seçenekler hakkında da bilgi vermektedir. Betgram, uygulamalar, siteler ve hizmetlerimizi ziyaret eden kullanıcılara ve Uygulamalara, Sitelere ve Hizmetlere sahip kullanıcıların gizliliklerini korumalarına yardımcı olmaya çalışır.

Bilgi Toplama ve Kullanma Şeklimiz

Betgram gizlilik politikası kapsamında iki tür bilgi toplarız: kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler ve kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler. Kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler, sizi tanımlayan veya sizinle iletişim kurmak için kullanılabilen bilgilerdir. Ayrıca, demografik bilgiler (ör. yaş, meslek veya cinsiyet), IP adresleri, tarayıcı türleri, alan adları ve sitenin kullanımını içeren diğer anonim istatistiksel veriler gibi sizi tanımlamak veya sizinle iletişim kurmak için genellikle kullanılamayan bilgiler de toplayabiliriz. Kişisel bilgiler adınızı, e-posta adreslerinizi, cep telefonu numaranızı, cinsiyetinizi, yaşınızı, kullanıcı adınızı ve parolanızı, cihaz modelinizi, telefon operatörünüzü ve kaliteli hizmetler sunmak için istenen veya gerekli diğer bilgileri içerebilir. Ayrıca, uygulamaları, siteleri ve hizmetleri kullanımınız, iletişim ve ürün tercihleriniz ile ilgili mobil ve diğer uygulamalara, sitelere ve hizmetlere eriştiğiniz diğer elektronik cihazların tanımlanmasına ilişkin bilgiler de toplayabiliriz.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

Bu Gizlilik Politikasında belirtilenler veya sizin tarafınızdan açıkça kabul edildiği durumlar dışında, sizden uygulamalar, siteler ve hizmetler hakkında topladığımız hiçbir bilgiyi açıklamayacağız. Kişisel bilgilerinizi iş ortaklarımızla veya ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz mal veya hizmetleri sunan belirli üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Zaman zaman, ortak sponsorlu veya ortak markalı promosyonlar, ürünler, hizmetler veya etkinlikler sağlamak için diğer kuruluşlarla veya şirketlerle ortaklık yapabilir ve kişisel bilgilerinizi uzmanlarımızla ve ortaklarımızla paylaşabiliriz.

Betgram Gizlilik Politikası Bilgi Güvenliği

Betgram, bize verdiğiniz kişisel bilgilerin güvenliğini korumaya kararlıdır. Bize sağladığınız kişisel bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini korumak için ticari olarak makul önlemleri alıyoruz. Bilgilerinizi çevrimiçi olarak Betgram’a gönderdikten sonra, bilgisayarınızdan ayrılmadan önce tarayıcı oturumunuzu sonlandırmanızı öneririz. Bu korumalara rağmen, Betgram internet üzerinden gönderilen verilerin güvenliğini garanti edemez. Bilgilerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilir, değişiklikleri tarafımıza bildirebilirsiniz.

Başa dön tuşu