Hizmet Politikası

Bu Hizmet Politikası Betgram web sitesini kullanımınızla ilgili bilmeniz gerekenleri size göstermek için oluşturulmuştur. Siteyi kullanmadan önce muhakkak politikamızı okumanızı istiyoruz. Burada itiraz ettiğiniz bir şey varsa lütfen siteyi terk edin. Uygun gördüğümüz noktada sizi bilgilendirmeden, şartları değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir güncellemeyle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için siteye geri dönmeniz yeterlidir.

Sitenin Kullanım Amacı

Bu site sadece kişisel kullanım içindir. Bu siteyi kullanırken lütfen tüm gizlilik ve veri yasalarına uyun. Reşit olmayan kişilerin bu siteyi kullanmasına izin vermemekteyiz. 18 yaşından küçükseniz lütfen bu siteyi kullanmayın. Bu site kullanımı için sizden ücret almaz.

Sahip Olduğumuz Fikri Haklar

Bu sitedeki materyaller bizim mülkiyetimizdir ve telif hakkı yasası kapsamındadır. Bu, ilgili tüm resimleri, video, metin, ses, fotoğraflar, infograflar, çizimler, resimler ve animasyonları içerir. Siteye erişerek siteden herhangi bir şey iletmemeyi, kopyalamamayı, yayınlamamayı, sömürmemeyi veya türetmemeyi kabul edersiniz.

Sorumluluğa Karşı Korumamız

Bu siteyi kullanmak tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Sitede yaptığınız hiçbir şeyden sorumlu değiliz. Kararlarınız için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Tüm bağlantılar, strateji rehberleri ve ipuçları iyi niyetle sağlanmıştır. Yanlış veya güncel olmayan herhangi bir şey için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu web sitesi herhangi bir kumar hizmeti sunmamaktadır. Gerçek veya algılanan herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Herhangi bir kumar hizmeti sunmadığımızdan, bu sitede karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun şirketin kendisiyle ilgili olmalıdır. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya kaynağı kullanıyorsanız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu web sitesinin kullanılabilirliğini kesintisiz ve hatasız garanti edemiyoruz. Kötü amaçlı yazılımlar, virüsler veya truva atı saldırıları nedeniyle oluşabilecek hasar veya kayıplardan kaynaklı tüm sorumluluktan feragat ederiz. Bu tür saldırıları durdurmaya kararlıyız, ancak kontrolümüz dışındaki şeyler için sorumluluk kabul edemiyoruz.

Üçüncü Taraf Web Sitesi Bağlantıları

Üçüncü taraf web sitelerine sağlanan bağlantıları yalnızca bilgi amaçlı sağlıyoruz. Paylaştığımız herhangi bir bağlantıyı kullanmak tamamen kendi kararınızla aldığınız bir risktir ve sonuç olarak bu sitelerin içerebileceklerinden ötürü herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Öncelikle bizden açık izin almadan bu siteye bağlantı veremezsiniz.

Veri Koruması

Veri koruma bizim için çok önemlidir. Verilerinizin nasıl kullanılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi Gizlilik Politikamıza bakın.

Hizmet Politikası Hukuku

Kanunların yargı yetkisi, bu web sitesinde bulunan tüm Hüküm ve Koşulları kapsar. Bu siteyi ülke dışında bir yerden kullanırsanız, o ülkenin kanunu geçerli olmaz. Hizmet Politikası nedeniyle oluşabilecek anlaşmazlıklar varsa, Türkiye mahkemeleri bunları yönetecektir.

Başa dön tuşu